Otrokovice, KD Beseda - natáčení hitparády "Zlatá desítka 2022"

24. 03. 2022
 K našemu velkému potěšení jsme se sešli ve velkém počtu! Naši fanoušci nelenili a sjeli se doslova ze všech koutů naší země. KD se zaplnil a atmosféra byla kouzelná!
 Blahopřejeme vítězi Zlaté desítky panu Karolu Konárikovi, majiteli překrásného barytonu! Andrejka zazpívala svoji novou píseň Ten kdo z nás má míň rád a já vypalovačku Návyková! Děkujeme za Vaši přízeň!

Šlágr TV, Dubné - natáčení pořadu "Show v sedě"

15. 03. 2022
 Účinkující: Karel Peterka, Mára, Petr Jančařík, Franta Uher, Vlastička Mudriková, Frankie Zhyrnov, Duo Aramis, Jindra Švejda, manželé Osičkovi, Lenka Keith, Andrea Gaidi a moje maličkost.

Šlágr TV, Dubné - natáčení pořadu "Šlágr klub"

09. 03. 2022
 Účinkující: Karel Peterka, Mára, Jakub Smolík, Víťa Murka, Roman Rýdel, Andrea Gaidi, Marek Bednár a moje maličkost.

Šlágr TV, Dubné - natáčení pořadu "85. narozeniny Josefa Sochora"

08. 03. 2022
 Narozeninový večer národního umělce pana Josefa Sochora byl plný gratulací, zpívání, povídání o životě a romantického vzpomínání! Bylo příjemné být při tom! Pan Sochor je velmi milý, vzdělaný a noblesní osobnost české hudební scény. Velký profesionál a skvělý kamarád! Ještě jednou mu přejeme všechno nejlepší k jeho 85. narozeninám! 

Šlágr TV, Dubné - natáčení autorské soutěže "Zlatý Šlágr 2022"

01. 03. 2022
 I letošní ročník 2022 proběhne ve velkém stylu! Do soutěže se přihlásilo mnoho autorů a celkový počet soutěžních písní opět přesáhl magickou stovku! Milí diváci, máte se na co těšit! Děkujeme za Vaši přízeň a hlasy!

Šlágr TV, Dubné - natáčení zábavného pořadu "Šlágr kluci"

01. 03. 2022
 Pravidelná show Petra Šiška a Pavla Nováka byla opět plná vzácných hostů a pěkných písniček! Všichni jsme se už moc těšili na první jarní dny a tak jsme si o jaru také povídali. Účinkovali: Mára, Michaella Zhyrnov, Marta Vančová, Vlasta Mudriková, Duo Aramis, Petr Pedro Hurdes a moje maličkost.

Šlágr TV, Dubné - natáčení zábavného pořadu "50. narozeniny Martina Motýla"

23. 02. 2022
 Účinkující: pan Karel Peterka, Mára, Víťa Murka, Roman Rýdel, Jitka a Břetislav Osičkovi, Karel Hegner a moje maličkost.
 Tento den byl pro mě VÝJIMEČNÝ! Mí přátelé mi připravili nádherné překvapení! Aniž bych předem něco tušil, pozvali mě do studia na natáčení, zapnuli kamery a oslavili se mnou mé padesáté narozeniny! A vznikl z toho celovečerní zábavný pořad! Dostal jsem sladký dort, milé dárečky, narozeninovou pusu a zapívali jsme si mnoho romantických písniček! Byl jsem a pořád jsem velmi dojat! 
 Ještě jednou děkuji svým kolegům interpretům a také celému realizačnímu teamu naší televize! Je to pro mě velká čest! :) 


Šlágr TV, Dubné - natáčení celovečerního zábavného pořadu "Dovolte, abych vás seznámil"

16. 02. 2022

Šlágr TV, Dubné - natáčení celovečerního pořadu s názvem "Tvůj hlas má smůlu aneb Jste tady úplně zbytečně!

Dva nové videoklipy: Jsi krásnější než růže + Růže pro dívky

25. 01. 2022
 Zábavná show plná legrace a ironie pod taktovkou dvou skvělých moderátorů, pana Petra Jančaříka a Karla Peterky. Dále účinkovali: Mára, Michaella, Kateřina Ševidová, Marta Vančová, Veronika Řiháková, Duo Aramis, Jindra Švejda, Frankie Zhyrnov, Marek Bendár, moje maličkost a další.

Šlágr TV, Dubné - natáčení celovečerního pořadu s názvem "Tvůj hlas má smůlu aneb Jste tady úplně zbytečně!

25. 01. 2022
 Zábavná show plná legrace a ironie pod taktovkou dvou skvělých moderátorů, pana Petra Jančaříka a Karla Peterky. Dále účinkovali: Mára, Michaella, Kateřina Ševidová, Marta Vančová, Veronika Řiháková, Duo Aramis, Jindra Švejda, Frankie Zhyrnov, Marek Bendár a další.Šlágr TV, Dubné - natáčení pořadu "Kouzelný večer"

12. 01. 2022
 I přes nutná zdravotní opatření se podařilo uskutečnit další natáčení v ateliéru televize Šlágr. Nový rok 2022 začal velmi slibně a my jsme se těšili na vše dobré, co přinese!

Šlágr TV, Dubné - natáčení "Silvestr 2021"

7. 12. 2021
 Po důkladném ranním otestování a dlouhé cestě ze Zlína jsme se sešli v Dubném na velmi příjemném posezení v ateliéru, vesele jsme si popovídali a zazpívali! A silvestrovský pořad je na světě! :) Tentokrát nás navštívil i komik, zpěvák a spisovatel Honza Žanek Hlaváček, znalec a šiřitel brněnského hantecu. A vyprávěl jeden vtip za druhým. Smích prý prodlužuje život! Po tomhle budu žít určitě déle než sto let! :)

Olomouc, výstaviště FLÓRA - natáčení show "Miss Babička 2021"

19. 11. 2022
 Další ročník skvělé soutěže! Na fotkách vidíte soutěžící babičku se soutěžním číslem 12 v kostýmu Freddie Mercury. Za mnou na schůdkách pózuje paní Milena Hessová, ředitelka soutěže. Akcí nás provázeli Petr Šiška, Pavel Novák a velkou ozdobou celé akce se stala naše milá kolegyně, zpěvačka, herečka a moderátorka Vlastička Mudríková!

Přerov, Kozlovice - natáčení pořadu Pavla Nováka "Na dětech záleží"

24. 10. 2022
 Víkendová akce pro podporu našim dětem! Nejen na pódiu ale také v zákulisí panovala skvělá nálada! Občerstvení bylo jako vždy připraveno a my jsme se nestyděli si nabídnout! :) Těšíme se na další ročník! 

Šlágr TV, Dubné - natáčení pořadu U piana

21. 10. 2021
 Natáčení nového zábavného pořadu U piána.

Šlágr TV, Dubné - natáčení pořadu Kanape

18. 10. 2021
 Společně s muzikantem Pepínem Maturou jsme byli pozváni na natáčení zábavného pořadu "Kanape". Náš skvělý moderátor Petr Jančařík si nás hezky vyzpovídal, pěkně jsme si popovídali a pustili si několik našich videoklipů! Petr Jančařík je velký profesionál, na kterého se vždy velmi těším! Moc jsme si to užili!

Nový videoklip - píseň "O pivě"

17. 11. 2021
 Hraje a zpívá hudební skupina MOTÝL band CZ. Hudba a text: Dája Peštová. Zvuk: Ivo Ledabyl. Kamera, střih a režie: Ondra Filák. Písečná animace: Marika Koňařová. Produkce: Martin Motýl. Natočeno během roku 2021. Exteriéry: větrný mlýn Kunkovice a opuštěný lom Litenčice.
 Speciální poděkování patři rodinnému pivovaru Vraník v Trnavě u Slušovic!


Nový reklamní spot firmy Auto Lukáš s Martinem Motýlem

19. 9. 2021
 Zpívá Martin Motýl. Hudba a text: Sandra Vališová. Aranžmá: Frankie Zhyrnov. Kamera, střih a režie: Milan Basel (Mejla Production). Vysíláno na TV Šlágr! Natočeno v září 2021.

Ukázka z koncertu "My Moravu nedáme"

13. 7. 2021
 Amfiteátr Bukovina, Popovice u Uherského Hradiště.
 Děkujeme všem návštěvníkům tohoto koncertu a televizi ŠLÁGR za možnost přispět svým hudebním vystoupením na dobrou věc, a to na finanční podporu postiženým tornádem na jižní Moravě. Koncertu v amfíku Bukovina v Popovicích u Uherského Hradiště se zúčastnilo přes padesát interpretů a skupin známých z TV Šlágr a především mnoho set Vás, našich věrných diváků a fanoušků. Máme velkou radost! Děkuji také svým kolegům Andrejce Gaidi, Ondrovi Bártovi, Márovi Tomanovi a agentuře Devět Měsíců za jejich účast a technickou podporu! Dokážeme být solidární! Buďme na to hrdí! Martin Motýl

Nový  videoklip - píseň "Usínám"

3. 6. 2021
 Léto 2020 bylo nádherné! I přes všechny nastalé komplikace a stres z "pandemie" jsme byli optimističtí a věřili jsme, že jarní rozvolňování vládních opatření je definitivní. V této atmosféře vznikla i nová píseň a nový videoklip Usínám. 
 Hudba: Petr Pedro Hurdes, text: Jana Lukášová, zvuk: Ivo Ledabyl, vokály: Jana Lukášová, kamera: Eda Hrabal, střih: Martin Motýl. Videoklip byl natočen na vyhlídkovém místě Kříž mezi městem Slušovice a obcí Raková.

Valašská Beseda 2021 - rozhovor s Martinem Motýlem

2. 5. 2021
 Milí přátelé! Zvu Vás ke zhlédnutí dalšího dílu pořadu Valašská Beseda, kterého jsem se měl tu čest zúčastnit jako host! Děkuji skvělé paní moderátorce Lucii a producentovi Michalovi za přátelskou atmosféru při natáčení a za profesionální zpracování pořadu! 

Autorská soutěž Zlatý Šlágr 2021

20. 2. 2021
 Letošní ročník Zlatého Šlágru je pro mě výjimečný i tím, že se ho mohu zúčastnit v netradiční sestavě s kolegou, autorem a hudebníkem Petrem Pedro Hurdesem. Nazpívali jsme společně jeho autorskou píseň Pravá láska a pokračujeme v plodné spolupráci!
 
 

Autorská soutěž Zlatý Šlágr 2021

20. 2. 2021
 Do letošního ročníku Zlatého Šlágru 2021 jsme se přihlásili se dvěma písněmi. Tu první napsal skladatel a textař Petr Pedro Hurdes z Blanska (midistars.cz) a jmenuje se Duše bolavý. Druhou napsala osvědčená autorka hitů Sandra Vališová a pojmenovala ji Ekotričko. Natáčení proběhlo v ateliéru televize Šlágr v únoru 2021 za přísných hygienických podmínek a my jsme si natáčení moc užili. Věříme, že je to našich výkonech znát, máme radost a děkujeme za Vaše hlasy!
 Přejeme pevné zdraví!

Nový komplet CD+DVD - "Láska je v nás"

17. 10. 2020
 Dnes, tedy v sobotu odpoledne dne 17. 10. 2020 byl na TV Šlágr odvysílán pořad s názvem STUDIO Karla Peterky, ve kterém proběhla premiéra nových videoklipů z našeho nového alba "Láska je v nás". Od této chvíle je náš nový komplet oficiálně vydán a je možno si jej objednat prostřednictvím teleshoppingu na TV Šlágr!
 Komplet obsahuje dva nosiče: CD + DVD. Na CD naleznete sedmnáct zvukových záznamů písniček a na DVD sedmnáct videoklipů k těmto písničkám. Komplet je poskládán pouze z původních písní. Autorsky se na něm kromě mé maličkosti podílelo několik dalších autorů, kterými jsou: pan Karel Peterka, Petr Pedro Hurdes, Ondra Filák, Ivo Ledabyl, Honza Brož, Jarek Střelecký, Justýna Střelecká, Dája Peštová, Jana Lukášová a samozřejmě Sandra Vališová!
 Přejeme mnoho příjemných chvil při poslechu našich písniček! :)

Nový videoklip - píseň "Barmane namíchej mi drink

9. 10. 2020
 Zpívá a hraje hudební skupina MOTÝL band CZ.
Hudba a text: Petr Pedro Hurdes. Zvuk, aranžmá, kamera, střih a režie Ondra Filák. Animace: František Mlčák. Natočeno ve Hvozdné během jara a léta 2020. 

Nový videoklip - píseň "Seladon"

9. 10. 2020
 Zpívá a hraje hudební skupina MOTÝL band CZ. Hudba: Ondra Filák. Text: Martin Motýl. Zvuk, kamera, střih a režie: Ondra Filák. Produkce: Martin Motýl. Natočeno ve Hvozdné a v diskotéce SUD Slušovice v květnu 2020. V hlavních rolích Martin Motýl a Nikol Hlavenková. 

Nový videoklip - píseň "Já se tak báječně mám"

9. 10. 2020
 Zpívá a hraje hudební skupina MOTÝL band CZ. Hudba: Ondra Filák. Text: Martin Motýl. Zvuk, kamera, střih a režie: Ondra Filák. Produkce: Martin Motýl. Natočeno na Valašsku během jara 2020. V klipu jsou použity záběry z předchozích videoklipů skupiny MOTÝL band CZ. 

Nový videoklip - píseň "Jedeme dál"

9. 10. 2020
 Zpívá a hraje hudební skupina MOTÝL band CZ. Hudba: Ondra Filák. Text: Martin Motýl. Zvuk, kamera, střih a režie: Ondra Filák. Produkce: Martin Motýl.
 Videoklip byl natočen v nahrávacím studiu Pavla Březiny ve Štípě u Zlína v červnu 2020. V hlavních rolích: Zpěv, kytara: Martin Motýl. Klávesy, zpěv: Jana Lukášová. Bicí: Ondra Filák. Baskytara: Ondra Filák. Akustická kytara: Ondra Bárta. Zvukař: Marek Toman.

Nový videoklip - píseň "Bárka snů"

9. 10. 2020
Zpívá a hraje hudební skupina MOTÝL band CZ. Hudba: Petr Pedro Hurdes. Text: Martin Motýl. Zvuk: Ivo Ledabyl. Kamera, střih a režie: Ondra Filák. Produkce: Martin Motýl.
 V hlavních rolích: Martin Motýl a Jana Lukášová. Natočeno v zámecké zahradě v Oldřichovicích u Napajedel na konci dubna 2020. 

Home video - Písnička o škole

5. 9. 2020
 Naše populární moderátorka TV Šlágr Mára mi 1. září 2020 v poledne zavolala a dala za úkol, abych napsal krátkou písničku o svých prvních krůčcích na základní škole. Takže jsem ji napsal, doma nahrál na svůj telefon a poslal do Šlágru. Zde si ji můžete přehrát ještě jednou! :)

Nový reklamní spot s Martinem Motýlem

14. 7. 2020

 Na obrazovce televize Šlágr se právě objevila zbrusu nová reklama firmy Autocetrum Lukáš. Tentokrát jsem si to opravdu užil. Nejen že jsem dostal za úkol nazpívat reklamní písničku tohoto spotu ale také jsem byl obsazen do hlavní role spokojeného zákazníka. S majitelem firmy a kamarádem Miroslavem Lukášem jsme si užili příjemný natáčecí den a díky profesionálnímu výkonu filmařů Mejla Production vzniklo toto svěží dílko.

Natáčení třech nových videoklipů: "Nepospíchej", "Láska je v nás" a "Scházíš čím dál víc".

9. 5. 2020

 Opět jsme využili pohostinnosti paní Slávky a jejího pivovaru Vraník v Trnavě u Slušovic. Postavili jsme velkou barevnou scénu a ve spolupráci s kameramanem a režisérem Lukášem Bankem Michalem natočili hned tři pódiové videoklipy. Tentokrát ve velké sestavě. Naše řady doplnili baskytarista Ondra Bárta, na klávesy Marek Toman a na bicí Ondra Filák.

Natáčení nového videoklipu "Barmane, namíchej mi drink"

6. 5. 2020

 Natáčení nových videoklipů je v plném proudu. Využíváme klíčovací plochu a v podmínkách domácího studia vzniká nové audiovizuální dílo. Tentokrát velký letní hit o tom, jak si užívám prosluněnou pláž, barman míchá drinky, hawajka mi je přináší až pod slunečník a "bokama kroutí"! Děkuji Petru Pedrovi Hurdesovi za super písničku, Janičce Lukášové a Oldovi Krajíčkovi za krásné malované kulisy, Edovi Hrabalovi za fotografické práce a samozřejmě našemu režisérovi Ondrovi Filákovi za nekonečnou fantazii!

Návštěva nahrávacího studia

5. 5. 2020

 V těchto dnech vzniká hudební projekt, do kterého se zapojuje velká část interpretů televize Šlágr. I my jsme byli pozváni. Pan Karel Peterka napsal krásnou píseň o naději v současné vážné situaci. Navštívili jsme nahrávací studio Ivo Ledabyla v Uherském Hradišti a píseň nejen nazpívali ale také natočili na video. Společná píseň se jmenuje Brzy bude líp a diváci Šlágru ji brzy uvidí na svých obrazovkách.

Natáčení nového videoklipu Bárka snů

27. 4. 2020

 Využili jsme krásný jarní sluneční dne a hned po ránu jsme vyrazili do zámecké zahrady v Pohořelicích u Zlína. Již dlouho jsem měl sen, zakomponovat do videoklipu obrazy. Naše kolegyně Janička Lukášová nejen nádherně zpívá a píše texty ale také maluje. Požádal jsem ji o vernisáž v přírodě a takhle to dopadlo. Nádherné malby dotvořili atmosféru přírodního atelieru a já jsem se pod odborným vedením našeho režiséra a kameramana Ondry Filáka pustil do zpívání nové písně Bárka snů. Již brzy Vám ji přestavím na obrazovce televize Šlágr!  

Nový videoklip "Vyznání v roušce" do pořadu "Hitparáda v roušce"

2. 4. 2020

 Naše TV Šlágr přišla s dalším aktuálním projektem pro své diváky! "Hitparáda v roušce" je hitparáda, ve které uvidíte a uslyšíte některé ze známých písní svých oblíbených interpretů v nově natočených videoklipech, tentokrát v roušce. Situace je vážná ale my věříme v budoucnost! :) Přejeme hodně štěstí! 

Natáčení nového televizního pořadu "Písničky z domova"

25. 3. 2020

 Vzhledem k vyhlášení stavu nouze bylo nutno se přizpůsobit. Naše televize Šlágr rozjela úplně nový a výjimečný formát s názvem: "Písnička z domova"! My interpreti natáčíme své moderace v domácích podmínkách a následně je posíláme k odvysílání do Šlágru. Jsem moc rád, že můžeme i za těchto složitých okolností dál pracovat a být v kontaktu s Vámi, našimi diváky a fanoušky! Přeji hodně štěstí! Martin Motýl 

Nový videoklip - píseň "Nesmím to být já"

21. 3. 2020

 Zpívá a hraje hudební skupina MOTÝL band CZ.
Hudba: Ivo Ledabyl, text: Martin Motýl. Zvuk: Ivo Ledabyl.  Kamera, střih a režie: Ondra Filák. Produkce: Martin Motýl.   Natočeno v říjnu 2019 na koupališti Riviéra v Malenovicích u Zlína. Natáčení proběhlo za malebného podvečera. Ondra při stříhání tohoto klipu poprvé využil nových barevně grafických možností svého programu. Výsledek se velmi vydařil, čímž se projektu MOTÝL band CZ otevírají další výtvarné možnosti. 

TV Šlágr Dubné - Kdopak to má narozeniny

5. 3. 2020

 Naše televize pro nás připravila velmi milé překvapení! Uspořádala narozeninovou oslavu interpretů TV Šlágr narozených v březnu. I já jsem byl pozván, poněvadž jsem se narodil 4.3.. Kamery u toho samozřejmě nechyběly a tak jsme natočili hudební pořad plný milých hostů, romantických písní a zajímavého povídání o znamení Ryb. Mára, Vráťa a Jindřich jako vždy předvedli profesionální moderátorský výkon! Naše řady posílil vzácný host Martin Maxa. Nechyběli růže, dorty a skvělá atmosféra! :) Děkujeme!

Bratislava Cultus - Šlágr show Máji Velšicové

2. 3. 2020

 Milí přátelé! V pondělí jsme si užili velmi příjemný večer na natáčení dalšího pokračování Šlágr show paní Máji Velšicové v Bratislavě! Děkujeme za pozvání! Paní Mája byla jako vždy okouzlující! :) V zákulisí vládla přátelská atmosféra. Dostalo se nám srdečného přivítání již před začátkem programu ve vestibulu kulturního domu Cultus. Děkujeme za dárečky a přízeň Vám hostům, kteří jste se osobně zúčastnili! Zazpívali jsme Vyznání a také písničku Půlnoční polibek, se kterou se zatím úspěšně účastníme soutěže Zlatý Šlágr 2020. 

TV Šlágr Dubné - natáčení show Diskotéka

12. 2. 2020

 Opět se na TV Šlágr rozjíždí oblíbený formát Diskotéka. Natáčení dalšího dílu se zúčastnila naše hudební skupina MOTÝL band CZ, největší host pořadu Šlágr Parta, Duo Yren a prostřednictvím videoklipů několik dalších atraktivních interpretů. I my jsme si společně s přítomným publikem parádně zatancovali! Těšíme se na příště! :)

Autorská soutěž Zlatý Šlágr 2020

30. 12. 2019

 Je tady další ročník hudební soutěže Zlatý Šlágr! I my jsme se přihlásili a nazpívali dvě krásné skladby známe autorky Sandry Vališové: Nepospíchej a Půlnoční polibek. Děkujeme za hlasy Vám všem našim fanouškům a televizním diváků! Speciální poděkování patří autorce písní paní Sandře za důvěru, kterou v nás vložila! :) 
 Natáčení proběhlo v úterý 17. prosince 2019 v KD Nováky. Za podpory přítomných hostů nás celým slavnostním večerem provedl moderátor a kytarista skupiny Black Band Peter Paulík. I jemu děkujeme za skvělý výkon a podporu!

Nováky, kulturní dům - natáčení Zlatý Šlágr 2020

17. 12. 2019

 Rok 2019 byl naplněn mnoha krásnými zážitky z natáčení hudebních show TV Šlágr! Celý tento roční maraton vyvrcholil natáčením Zlatého Šlágru. Skvělý moderátor, a především kytarista a zpěvák skupiny Black band pan Peter Paulík, nás přivítal v Novákách a vyzpovídal. Soutěže jsme se zúčastnili s písničkami od autorky Sandry Vališové, Nepospíchej a Půlnoční polibek. Děkujeme všem Vám, kteří jste nám poslali své hlasy! 

Zliv, Kulturní dům - natáčení novoročního pořadu TV Šlágr

15. 12. 2019

 V polovině prosince jsme si užili skvělou vánočně novoroční atmosféru při natáčení novoročního pořadu TV Šlágr! Jako vždy se zpívalo a tancovalo, popíjely osvěžující nápoje a pojídaly chutné pamlsky. Vše v kruhu přátel z řad našich fanoušků a kolegů interpretů.

Trenčín, Piano Club - natáčení show Hviezdy nad Trenčínom

5. 12. 2019

 Děkujeme TV Šlágr a hudební skupině Duo Sonet za další pozvání na natáčení hudební show Hviezdy nad Trenčínom! Užili jsme si velmi milý večer ve společnosti nadšených diváků a kolegů muzikantů! Trenčín nás opět přivítal s otevřenou náručí! Za to moc děkujeme a těšíme se na příští setkání s Vámi se všemi! :)

Partizánske, sportovní hala - natáčení Silvestra 2019

26. 11 .2019

 Sportovní hala Partizánske doslova praskala ve švech! Bylo úplně plno a navíc mnozí z přítomných fanoušků protancovali střevíce! :) Silvestrovské oslavy proběhly ve velkém stylu! I v zákulisí bylo veselo! Potkali jsme se z mnoha svými uměleckými kolegy a mohli si tak osobně popřát vše nejlepší do nového roku. Potřásl jsem si rukou i s Vráťou Měchurou a Jardou Hypochondrem. 

Praha Letňany, šapitó cirkusu Berousek - natáčení show TV Šlágr

20. 11. 2019

  I když toto listopadové pondělí bylo deštivé a chladné, pod šapitó cirkusu Berousek v Praze Letňanech vládla vřelá atmosféra! Hudební a umělecké výkony zpěváků TV Šlágr střídala vystoupení kouzelníků, eskamotérů a krotitelů zvířat. Prostě parádní cirkus a nádherný zážitek pro všechny přítomné! Děkujeme Vám všem, kteří jste přišli! 

Olomouc, Výstaviště Flóra, pavilon A - finále Miss Babička 2019

18. 11. 2019

  V pondělí 18. listopadu 2019 jsme se zúčastnili fantastické akce Miss Babička 2019. Bylo to finálové kolo, které proběhlo na výstavišti Flora Olomouc. Atmosféra byla fantastická! Blahopřejeme soutěžícím babičkám k jejich skvělým výkonům a děkujeme všem přítomným návštěvníkům za návštěvu! 

Bratislava Ružinov, DK Cultus
                                    - natáčení Šlágr show Máji Velšicové

25. 9. 2019
 Setkání s paní Májou Velšicovou patří k nejhezčím zážitkům! Vždy nás baví a inspiruje svým moudrým humorem, vřelostí a nevyčerpatelnou energií! Děkujeme za pozvání! Děkujeme také všem přítomným divákům v sále kulturního domu za fantastickou atmosféru a divákům u televizních obrazovek přejeme příjemnou zábavu! Těšíme se napříště!

MOTÝL band CZ
                      - na titulních stranách

1. 9. 2019
 Září roku 2019 se pro nás stalo dalším důležitým obdobím! Mimo jiné se nám dostalo velké cti a byly jsme zařazeni na titulní strany hned dvou atraktivních časopisů!
 "Šlágr revue" a "Šlágr křížovky"!
 Je to pro nás velká čest a jsme nadšení! Děkujeme TV Šlágr, realizačním týmům těchto časopisů a především Vám, našim fanouškům a divákům TV Šlágr!  

Mělník - natáčení show TV Šlágr v cirkusu Berousek

6. 8. 2019
 Milí přátelé! Tento týden v úterý jsme si užili fantastické natáčení dalšího pokračování velké show TV Šlágr pod šapitó cirkusu Berousek v Mělníce. Bylo vyprodáno! Ještě jednou zdravíme Vás, kteří jste přišli osobně a všechny ostatní zveme k televizním obrazovkám. Sledujte TV Šlágr! Cca za 14 dní bude odvysílána premiéra. Krásný den! Martin Motýl 

Léto s Blaníkem

4. 8. 2019
 Díky písničce Vyznání si letošní léto užívám ve velkém stylu! Rádio Blaník vyhlásilo anketu o nejúspěšnější písničky posledních dvaceti let jako oslavu dvacátého výročí narození rádia Blaník. Díky hlasům posluchačů se písnička Vyznání ocitla na prvním místě za rok 2000. Zároveň vychází CD kompilace, na které získáte všech dvacet vítězných skladem. Léto s Blaníkem je celoletní série koncertů vítězných interpretů a je to super! Děkuji všem posluchačům, fanouškům a rádiu Blaník! :)  

Nový videoklip - píseň "Vraník"

4. 8. 2019
 Zpívá a hraje hudební skupina MOTÝL band CZ. 

Hudba: Ivo Ledabyl, text: Martin Motýl. Kamera, střih a režie: Ondra Filák. Zvuk: Ivo Ledabyl. Produkce: Martin Motýl. Natočeno v červnu 2019 v pivovaru Vraník v Trnavě u Slušovic. Klip byl natočen za podpory pivovaru Vraník. Speciální poděkování patří skvělému personálu restaurace Vraník a především paní majitelce Slávce Vraníkové, která si zároveň zahrála hlavní roli! 

Hvozdná, kopec Větřák - focení. Foto Eduard Hrabal

7. 7. 2019
 Občas je třeba nechat se vyfotit. Děkuji svému kamarádovi koňákovi a fotografovi Edovi Hrabalovi ze Hvozdné!

Myjava, SK - natáčení gala show TV Šlágr

5. 7. 2019
 Tato velká televizní show byla opět natáčena v malebném amfiteátru u slovenského městečka Myjava.
 Z celkem čtyřiceti interpretů jsme přišli na řadu až ve finále a tudíž za soumraku. Byl to fantastický zážitek! Ideální letní počasí a nádherná atmosféra! Děkujeme!

Habry, náměstí - natáčení pořadu TV Šlágr

4. 7. 2019
 Při natáčení pořadu TV Šlágr na náměstí v Habrech se k nám poprvé přidal můj dlouholetý kamarád, skvělý hudebník, spisovatel, pedagog a bavič Honza "Žanek" Hlaváček z Brna. Je to skvělý znalec a propagátor brněnského hantecu. Byla to velká legrace!

Bruntál, natáčení pořadu Šlágr Estráda

23. 05. 2019
Milí přátelé!
 Tento týden jsme se zúčastnili natáčení zbrusu nového pořadu TV Šlágr s názvem Šlágr Estráda v Bruntálu. Atmosféra byla skvělá nejen v sále kulturního domu ale také v zákulisí. Kromě dalších skvělých umělců a přátel jsme se setkali také s okouzlující mladou dámou, zpěvačkou a heligonkárkou Vlastičkou Mudríkovou (viz. foto). 

Bratislava - Ružinov, kulturní dům Cultus

22. 05. 2019
 Již podruhé se nám dostalo velké cti a byli jsme pozváni na natáčení zábavné show slavné slovenské herečky, zpěvačky a vypravěčky paní Maji Velšicové! Opět to paní Maji velmi slušelo! Tentokrát po pódiu poletovala jako včelka Mája a já mohl aspoň kousek popoletět s ní. Byl to nádherný večer!


Krásno nad Kysucou, natáčení pořadu TV Šlágr
 - Rande s Heligonicou

11. 05. 2019
 Tuto slunečnou květnovou sobotu jsme si užili při natáčení hudebně zábavného pořadu TV Šlágr - Rande s Heligonicou. Společný koncert se konal v krásném slovenském městě Krásno nad Kysucou a my jsme měli tu čest společně vystupovat s dalšími vzácnými hosty jako např. s Petrem a Silviou Klimentovými, skupinou Žocháry a dalšími. 

Pesničky z Kasína 85. díl. Klub Blue Note, Nové Meste nad Váhom, (P) & (C) 2018 Semeš
 Milí přátelé! 10. dubna 2019 se nám dostalo další velké pocty a opět jsme byli pozváni na natáčení dalšího dílu pořadu Pesničky z Kasína. Děkujeme hudebnímu vydavatelství a agentuře Semeš, Silvii a Peterovi Klimentovcom, za pozvání! Zveme Vás ke sledování TV Šlágr a přejeme hezkou zábavu!  

Autorská soutěž Zlatý Šlágr 2019

15. 04. 2019
 Milí přátelé! I my jsme vyslyšeli výzvu TV Šlágr a pana Karla Peterky a z velkým nadšením se zúčastnili autorské pěvecké soutěže Zlatý Šlágr 2019.
  Děkujeme TV Šlágr za krásné zážitky spojené s touto soutěží a především děkujeme Vám všem, kteří jste nám poslali své hlasy! 

Nový komplet CD + DVD skupiny MOTÝL band CZ na TV Šlágr

11. 02. 2019
 Milí přátelé! A je to tady! Právě nám vychází nový komplet, dva nosiče, CD a DVD, na kterých naleznete 17 písniček a 17 videoklipů. Komplet vychází u vydavatelství Česká Muzika za mediální podpory TV Šlágr. Objednávat můžete na TV Šlágr nebo na našich stránkách.
 Děkujeme za Vaši přízeň!

Rozhovor na rádiu Blaník v Praze

21. 1. 2019
 Milí přátelé! Takto moji návštěvu okomentoval vynikající moderátor a kamarád z rádia Blaník Martin Císař, se kterým jsme si společně do éteru dokonce zazpívali písničku Vyznání:
 Pan Martin Císař: "Blaníci! Dnes odpoledne jsme měli ve studiu milou návštěvu. Na rozhovor přišel zpěvák a hudebník MARTIN MOTÝL z dua Bobr a Motýl. Jejich písničku Vyznání jste zvolili tou nejlepší za rok 2000. Poslouchali jste?"

Pesničky z kasína 76 z klubu Blue Note v Novom Meste nad Váhom, (P) & (C) 2018 Semeš 

16. 12. 2018
  Milí přátelé! 15. listopadu 2018 jsme měli tu čest zúčastnit se natáčení 76. dílu televizní hudební show Pesničky z kasína. Děkujeme hudebnímu vydavatelství a agentuře Semeš, Silvii a Peterovi Klimentovcom, za pozvání! Moc jsme si to užili! Zde je výsledek, který jste mohli zhlédnou na TV Šlágr začátkem prosince!        

Nový videoklip - píseň "Ku Praze uhání vlak"

12. 10. 2018
 Zpívá a hraje hudební skupina MOTÝL band CZ. 
Zvuk: Ivo Ledabyl. Kamera, střih a režie: Ondra Filák. Produkce: Martin Motýl. 
 Natočeno v pivovaru Vraník v Trnavě u Slušovic v září 2018. Naše díky patří majitelce paní Vraníkové za zapůjčení krásných prostor stodoly a okolí! 

Nový videoklip - píseň "Škoda lásky"

12. 10. 2018 
 Zpívá a hraje hudební skupina MOTÝL band CZ.
Zvuk: Ivo Ledabyl. Kamera, střih a režie: Ondra Filák. Produkce: Martin Motýl. Natočeno v pivovaru Vraník v Trnavě u Slušovic v září 2018. Naše díky patří majitelce paní Vraníkové za zapůjčení krásných prostor stodoly! 

Záznam z koncertu - píseň "Alenka v říši divů"

12.8.2018
  Zpívá a hraje Martin Motýl. Sadská u Nymburka, středa 20. června 2018. Tentokrát jsem si vyrazil společně s uherskohradišťskou skupinou TABÁK - Kabát revival na umělecký zájezd do Čech. Bylo to fantastické zahájení letní sezóny. Děkuji filmaři Michalu Mackovi za natočení a sestříhání tohoto videa!

Nový videoklip - píseň "Sám a sám"

19. 7. 2018
  Zpívá a hraje hudební skupina MOTÝL band CZ.
Zvuk: Ivo Ledabyl. Kamera: Ondra Filák, Tomáš Zindler, Dan Volčík. Střih a režie: Ondra Filák. Produkce: Martin Motýl. Speciální poděkování patří majiteli  veterána WV Brouk Ivo Juříkovi za zapůjčení a odbornou pomoc. Klip byl natočen na silnici mezi obcemi Březová a Hrobice dne 2. 7. 2018.

Nový videoklip - píseň "Simsala bim"

23. 03. 2018
 Zpívá a hraje hudební skupina MOTÝL band CZ. Zvuk: Ivo Ledabyl. Kamera, střih a režie: Ondra Filák. Produkce: Martin Motýl. Natočeno v únoru 2018 u Jiřího a Wendy v Jarošově.

Fotokoláž "Cesta"

30. 10. 2017
 Střih, režie a úprava fotek: Ondra Filák. Foto: Štěpán Lupač, Dalibor Michalčík, Jakub Sobotka a Kuba Kolář.

Bonusové video "Rozhovor se skupinou MOTÝL band CZ v pivovaru VRANÍK"

27. 10. 2017
 Moderuje ředitel TV SENZI pan Noro Mészároš.
Kamera: Ondra Filák a Petr Měrka. Střih a režie: Ondra Filák. Natočeno v restauraci a pivovaru Vraník v Trnavě u Slušovic. Natočeno v březnu 2017.
 Speciální poděkování patří panu Norovi Mészárošovi za to, že za námi přijel z Bratislavy a jako profesionální moderátor nám při natáčení rozhovorů velmi pomohl a také paní Slávce Vraníkové, majitelce pivovaru a restaurace Vraník, za zapůjčení prostor k natáčení a za poskytnutí rozhovoru! Děkujeme!

Nový videoklip - píseň "Nonstop"

28. 9. 2017
 Zpívá a hraje hudební skupina MOTÝL band CZ. Zvuk: Ivo Ledabyl. Kamera, střih a režie: Ondra Filák. Produkce: Martin Motýl. Natočeno ve Zlíně a Uherském Hradišti v září 2017.

Nový videoklip - píseň "Citrónová holka"

24. 9. 2017
 Zpívá a hraje hudební skupina MOTÝL band CZ.
Exkluzivní host: Nicol Fabry. Zvuk: Ivo Ledabyl. Kamera, střih a režie: Ondra Filák. Produkce: Martin Motýl. Natočeno ve Zlíně a Uherském Hradišti v září 2017.

Natáčení hudební galašou ve Vysokých Tatrách

30. 7. 2017
 Poslední neděli v červenci se uskutečnilo natáčení velké hudební galašou slovenské televize SENZI v Múzeu Liptovskej dediny v Přibylině na úpatí Vysokých Tater.
 Na podiu se před televizními kamerami vystřídali známe tváře v čele s moderátory Norem Mészárošem a Otto Weiterem. I my, skupina MOTÝL band CZ, jsme si to příjemně užili. V tomto týdnu jsem se také stali výtězi Senziparády. Náš videoklip Oh Suzie se umístil na 1. místě!  Děkujeme Všem našim příznivcům!

Nový videoklip - píseň "Léto jak má být"

27. 7. 2017
 Zpívá a hraje hudební skupina MOTÝL band CZ.
Zvuk: Ivo Ledabyl. Kamera, stříh a režie: Ondra Filák. Produkce: Martin Motýl. Natočeno na Jadranu v červnu 2017.

Nový videoklip - píseň "Poslední prázdniny"

10. 7. 2017
 Zpívá a hraje hudební skupina MOTÝL band CZ.
Zvuk: Ivo Ledabyl. Kamera, střih a režie: Ondra Filák. Produkce: Martin Motýl. Natočeno na Jadranu v červnu 2017.
 Věnováno všem milovníkům moře a prázdnin!

Nový videoklip - píseň "Jsi krásnější než růže"

8. 6. 2017
 Zpívá a hraje hudební skupina MOTÝL band CZ.
Zvuk: Ivo Ledabyl. Kamera, střih a režie: Ondra Filák. Produkce: Martin Motýl. Natočeno v zámecké zahradě zámku Holešov a na Masarykově náměstí v Uherském Hradišti v květnu 2017.

Nový videoklip - píseň "Oh Susie"

12. 5. 2017
 Zpívá a hraje hudební skupina MOTÝL band CZ.
Zvuk: Ivo Ledabyl. Kamera, střih a režie: Ondřej Filák. Efektová světla: Kuba Kolář. Produkce: Martin Motýl.
Natočeno v diskotéce SUD ve Slušovicích v březnu 2017.

Nový videoklip - píseň Hrobař

10. 4. 2017
 Zpívá a hraje hudební skupina MOTÝL band CZ.
Zvuk: Ivo Ledabyl. Kamera, střih a režie: Ondřej Filák. Efektová světla: Kuba Kolář. Produkce: Martin Motýl. Hosté: bicí Jarek Změlík, klávesy Miroslav Janků.
 Natočeno v diskotéce SUD ve Slušovicích v březnu 2017. 

Nový videoklip - píseň Prohrát není žádná hanba

25.3.2017
  1. března jsme se pustili do realizace dalšího videoklipu, tentokrát k písni Prohrát není žádná hanba. Využili jsme krásných prostor restaurace Vraník v Trnavě u Slušovic, kde jsme minulý rok v září natáčeli také část videoklipu Vyznání.
  Pozvání na natáčení videoklipu, k naší velké radosti, přijal i ředitel TV SENZI pan Noro Mészároš a při této příležitosti s námi natočil několik rozhovorů do televizního pořadu s názvem: "Víkend s ... tentokrát s hudební skupinou MOTÝL band CZ."
Uvidíte na TV SENZI!
  Zpívá a hraje hudební skupina MOTÝL band CZ.
Zvuk: Ivo Ledabyl. Kamera, střih a režie: Ondřej Filák. Produkce: Martin Motýl. Hosté: bicí Bohuslav Kopečný, klávesy Miroslav Janků, jeřábová kamera Petr a Iveta Měrkovi. 

Nový videoklip - píseň Hvězdičko blýskavá

19. 1. 2017
 Milí přátelé! Máme pro Vás další náš videoklip! 
Zpívá a hraje hudební skupina MOTÝL band CZ.
Zvuk: Ivo Ledabyl. Kamera, střih a režie: Ondřej Filák. Produkce: Martin Motýl.
 Natočeno v prosinci 2016 na náměstí v Olomouci a ve Zlíně a na schodišti barokní baziliky Navštívení Panny Marie na Svatém Kopečku u Olomouce. 

14. 1. 2017

Plesová sezóna je v plném proudu a my se vracíme na oblíbená místa za svými přáteli! Stavěšice u Kyjova, leden 2017. Posíláme mnoho pozdravů a těšíme se na příště! Skupina MOTÝL band CZ - Martin Motýl

Nový videoklip - píseň Alenka v říši divů

7. 12. 2016
  Zveme Vás ke sledování dalšího videoklipu naší hudební skupiny. Tentokrát jsme sáhli po velkém světovém hitu s krásným českým textem. Zpívá a hraje hudební skupina MOTÝL band CZ. Zvuk: Ivo Ledabyl. Kamera, střih a režie: Ondra Filák. Produkce: Martin Motýl.
  Natočeno v Luhačovicích v listopadu 2016. 

Nový videoklip - píseň Šenkýřka

22. 11. 2016
  A je tady další novinka z naší produkční dílny. Tentokrát na písničku Šenkýřka. Velmi oblíbený český hit od našeho kamaráda Jardy Hypochondra Hrdličky. 
  Hraje a zpívá hudební skupina MOTÝL band CZ.
Kamera, střih a režie: Ondřej Filák. Zvuk: Ivo Ledabyl. Zpěv: Martin Motýl, Erika Nedomová a David Brhel. Bicí: Bohuslav Kopečný. Baskytara: Jan Grebík. Produkce: Martin Motýl.   Videoklip byl natočen v nahrávacím studiu UnArt Slavičín Franty Šebáka, kterému tímto speciálně děkujeme! 

Nový videoklip - píseň Vánoční

18. 11. 2016
  Rozhodli jsme se trochu "kopnout do vrtule" a hudebních videoklipů natočit více než jeden. Takže zde je další. Hraje a zpívá hudební skupina MOTÝL band CZ. Autor hudby a textu: Martin Motýl. Zvuk: Ivo Ledabyl. Kamera, střih a režie: Jakub Babica. Produkce Martin Motýl.
  Přejeme krásné prožití svátků vánočních!

Nový videoklip - píseň Vyznání

3. 10. 2016
  Již po nějakou dobu jsme přemýšleli o natočení videoklipu na písničku Vyznání - Ty jsi má láska, ty jsi můj sen ... A to z několika důvodů. Především ji pravidelně zpíváme na každé naší hudební produkci a je velmi oblíbená a samozřejmě také proto, že je to pro nás krásná vzpomínka na období, kdy jsem tuto píseň nahrál a nazpíval ve dvojci Bobr&Motýl v roce 2000 na CD Vojáci Lásky. 
 Zpívá a hraje skupina MOTÝL band CZ (nahrávka pochází z našeho CD Zlaté Hity české a slovenské, 21 NEJ ...). 
Kamera Jakub Babica a Dan Volčík, stříh a režie Jakub Babica, produkce Martin Motýl.

RETROPLES - Vsetín, kulturní dům

12. 3. 2016
  Poslední ples letošní sezóny pro nás byl opravdu vyjímečný! Nejen, že vše proběhlo v úžasné pohodě ale dokonce jsme, konečně poprvé v životě, vyhráli první cenu v tombole: třídenní pobyt na chatě na Soláni. Prostě paráda! Děkujeme pořadatelům, sponzorům a všem plesajícím.

Ples fotbalistů - Milotice u Kyjova.

5. 3. 2016
 Jako každý rok, tak i letos se fotbalistům z Milotic u Kyjova ples nadmíru vydařil. Bohatá tombola, vinotéka vynikajících místních značek a hudební produkce naší skupiny byly hlavními taháky letošního ročníku. Jsme velmi rádi za bohatou účast a děkujeme všem hostům za skvělou atmošku. Těšíme se na další ročník!

Finišuje plesová sezóna.

1. 3. 2016
 Je začátek března a před námi jsou poslední plesy letošní sezóny. Těšíme se na finále a všechny návštěvníky, se kterými budeme ještě letos plesat! Již nyní plánujeme a potvrzujeme termíny na příští rok. Kdo z pořadatelů máte zájem, prosím neváhejte a volejte! Děkujeme!

Nové CD na vánoční trh 2015.

15. 11 .2015
  Během jara a léta roku 2015 jsme v nahrávacím studiu ANI SOUND Ivoše Ledabyla v Uherském Hradišti natočili cédéčko s 21 písničkami našeho repertoáru. Některé skladby a texty jsou z naší vlastní tvorby. CD vydalo vydavatelství COMODO s.r.o. a je možno ho zakoupit nejen na našich stránkách ale také na pultech sítě prodejen Albert.
Všem, kdo si ho zakoupíte, děkujeme, a přejeme příjemný poslech!

Nový propagační videoklip.

26.9.2015
  Právě jsme dokončili nový propagační videoklip naší skupiny MOTÝL band CZ. Hudební materiál jsme nahráli v nahrávacím studiu AniSound Ivoše Ledabyla v Uh. Hradišti, obrazový materiál byl natočen před klíčovací plochou ateliéru MOTÝL MEDIA s.r.o. ve Val. Meziříčí a filmařské práce provedlo studio 3creation Tomáše Zindlera ze Zlína. Před kamerou nás to baví, posuďte sami!

Videoklip "Jen své srdce lásce dej"

9.4.2015
  Připravili jsem pro Vás jednoduchý videoklip (resp. sladeshow) na píseň "Jen své srdce lásce dej". 
 Tuto písničku jsme nahráli a nazpívali v roce 2008 v nahrávacím studiu UnArt Slavičín Franty Šebáka společně s živou kapelou, složenou ze vzácných hostů: el.kytara a zvuk - Franta Šebák (H.U.P.) * basa, el.kytara, klávesy a aranžmá - Ondra Filák (Reflexy, Endy Moon) * bicí - David Filák (Fleret) * akustické kytary - Jirka Křenek (Ká-Duet).
  Originál písně pochází od mexické zpěvačky Paoliny Rubio a český text napsala a píseň sólově nazpívala Erika.
  V sladeshow byly použity jak atelierové fotky, tak také foto ze zájezdu do Chorvatska.

Natáčení pohádky s Motýlem a Erikou

23.6.2014
 Pohádka byla natočena na objednávku firmy Elektrowin a.s., která se stará o sběr a ekologickou likvidaci odpadu v ČR. Produkci zajistila mediální agentura MOTÝL MEDIA s.r.o. a filmařské práce studio 3creation Tomáše Zindlera.
Erika a já, Martin Motýl, v této pohádce hrajeme prosté středověké kejklíře, putující krajem, kteří vyprávějí dětem příběh o Honzovi, kterak do Elektrolhoty přišel, místní obyvatele recyklovat naučil a za to si nový sporák a krásnou ženu s mandlovýma očima vysloužil ... prostě doják :)

Reklamní spot firmy AZ OKNA Veselí nad Moravou

8.2.2014
  Přidali jsme na naše stránky reklamní spot našich partnerů, firmy AZ OKNA a. s. Veselí nad Moravou.  
  Byl natočen již v roce 2003 a od té doby je opakovaně uváděn v regio televizích a v rádiové podobě také na regionálních rádiích. Hudbu a texty jsme vyprodukovali společně se Zbyňkem "Bobrem" Horákem a ve vidospotu vystupuje moje maličkost (Martin Motýl), jako zkušený, rychlý a schopný řemeslník, kterým také opravdu jsem, budete-li mi to věřit :).