Nový videoklip - píseň "Ku Praze uhání vlak"

12. 10. 2018
 Zpívá a hraje hudební skupina MOTÝL band CZ. 
Zvuk: Ivo Ledabyl. Kamera, střih a režie: Ondra Filák. Produkce: Martin Motýl. 
 Natočeno v pivovaru Vraník v Trnavě u Slušovic v září 2018. Naše díky patří majitelce paní Vraníkové za zapůjčení krásných prostor stodoly a okolí! 

Nový videoklip - píseň "Škoda lásky"

12. 10. 2018 
Zpívá a hraje hudební skupina MOTÝL band CZ.
Zvuk: Ivo Ledabyl. Kamera, střih a režie: Ondra Filák. Produkce: Martin Motýl. Natočeno v pivovaru Vraník v Trnavě u Slušovic v září 2018. Naše díky patří majitelce paní Vraníkové za zapůjčení krásných prostor stodoly! 

Záznam z koncertu - píseň "Alenka v říši divů"

12.8.2018
  Zpívá a hraje Martin Motýl. Sadská u Nymburka, středa 20. června 2018. Tentokrát jsem si vyrazil společně s uherskohradišťskou skupinou TABÁK - Kabát revival na umělecký zájezd do Čech. Bylo to fantastické zahájení letní sezóny. Děkuji filmaři Michalu Mackovi za natočení a sestříhání tohoto videa!

Nový videoklip - píseň "Sám a sám"

19. 7. 2018
  Zpívá a hraje hudební skupina MOTÝL band CZ.
Zvuk: Ivo Ledabyl. Kamera: Ondra Filák, Tomáš Zindler, Dan Volčík. Střih a režie: Ondra Filák. Produkce: Martin Motýl. Speciální poděkování patří majiteli  veterána WV Brouk Ivo Juříkovi za zapůjčení a odbornou pomoc. Klip byl natočen na silnici mezi obcemi Březová a Hrobice dne 2. 7. 2018.

Nový videoklip - píseň "Simsala bim"

23. 03. 2018
 Zpívá a hraje hudební skupina MOTÝL band CZ. Zvuk: Ivo Ledabyl. Kamera, střih a režie: Ondra Filák. Produkce: Martin Motýl. Natočeno v únoru 2018 u Jiřího a Wendy v Jarošově.

Reklamní jengle na TV SENZI

17. 01. 2018
  Od zítřka bude TV SENZI tento krásný reklamní jingle vysílat několikrát za den a my máme velkou radost! Zdravíme všechny příznivce TV SENZI a naše fanoušky a zveme Vás k televizním obrazovkám!

Fotokoláž "Cesta"

30. 10. 2017
 Střih, režie a úprava fotek: Ondra Filák. Foto: Štěpán Lupač, Dalibor Michalčík, Jakub Sobotka a Kuba Kolář.

Bonusové video "Rozhovor se skupinou MOTÝL band CZ v pivovaru VRANÍK"

27. 10. 2017
 Moderuje ředitel TV SENZI pan Noro Mészároš.
Kamera: Ondra Filák a Petr Měrka. Střih a režie: Ondra Filák. Natočeno v restauraci a pivovaru Vraník v Trnavě u Slušovic. Natočeno v březnu 2017.
 Speciální poděkování patří panu Norovi Mészárošovi za to, že za námi přijel až z Bratislavy a jako profesionální moderátor nám při natáčení rozhovorů velmi pomohl a také paní Slávce Vraníkové, majitelce pivovaru a restaurace Vraník, za zapůjčení prostor k natáčení a za poskytnutí rozhovoru! Děkujeme!

Nový videoklip - píseň "Nonstop"

28. 9. 2017
 Zpívá a hraje hudební skupina MOTÝL band CZ. Zvuk: Ivo Ledabyl. Kamera, střih a režie: Ondra Filák. Produkce: Martin Motýl. Natočeno ve Zlíně a Uherském Hradišti v září 2017.

Nový videoklip - píseň "Citrónová holka"

24. 9. 2017
 Zpívá a hraje hudební skupina MOTÝL band CZ.
Exkluzivní host: Nicol Fabry. Zvuk: Ivo Ledabyl. Kamera, střih a režie: Ondra Filák. Produkce: Martin Motýl. Natočeno ve Zlíně a Uherském Hradišti v září 2017.

Natáčení hudební galašou ve Vysokých Tatrách

30. 7. 2017
 Poslední neděli v červenci se uskutečnilo natáčení velké hudební galašou slovenské televize SENZI v Múzeu Liptovskej dediny v Přibylině na úpatí Vysokých Tater.
 Na podiu se před televizními kamerami vystřídali známe tváře v čele s moderátory Norem Mészárošem a Otto Weiterem. I my, skupina MOTÝL band CZ, jsme si to příjemně užili. V tomto týdnu jsem se také stali výtězi Senziparády. Náš videoklip Oh Suzie se umístil na 1. místě!  Děkujeme Všem našim příznivcům!

Pozvánka na natáčení velké televizní show TV SENZI - MOTÝL band CZ, červenec 2017

28. 7. 2017 
V červenci 2017 se zúčastníme natáčení velké TV show televize SENZI v podhůří Vysokých Tater, ve skanzenu Pribylina. Toto je naše pozvánka na tuto show.  

Nový videoklip - píseň "Léto jak má být"

27. 7. 2017
 Zpívá a hraje hudební skupina MOTÝL band CZ.
Zvuk: Ivo Ledabyl. Kamera, stříh a režie: Ondra Filák. Produkce: Martin Motýl. Natočeno na Jadranu v červnu 2017.

Nový videoklip - píseň "Poslední prázdniny"

10. 7. 2017
 Zpívá a hraje hudební skupina MOTÝL band CZ.
Zvuk: Ivo Ledabyl. Kamera, střih a režie: Ondra Filák. Produkce: Martin Motýl. Natočeno na Jadranu v červnu 2017.
 Věnováno všem milovníkům moře a prázdnin!

Nový videoklip - píseň "Jsi krásnější než růže"

8. 6. 2017
 Zpívá a hraje hudební skupina MOTÝL band CZ.
Zvuk: Ivo Ledabyl. Kamera, střih a režie: Ondra Filák. Produkce: Martin Motýl. Natočeno v zámecké zahradě zámku Holešov a na Masarykově náměstí v Uherském Hradišti v květnu 2017.

Nový videoklip - píseň "Oh Susie"

12. 5. 2017
 Zpívá a hraje hudební skupina MOTÝL band CZ.
Zvuk: Ivo Ledabyl. Kamera, střih a režie: Ondřej Filák. Efektová světla: Kuba Kolář. Produkce: Martin Motýl.
Natočeno v diskotéce SUD ve Slušovicích v březnu 2017.

Nový videoklip - píseň Hrobař

10. 4. 2017
 Zpívá a hraje hudební skupina MOTÝL band CZ.
Zvuk: Ivo Ledabyl. Kamera, střih a režie: Ondřej Filák. Efektová světla: Kuba Kolář. Produkce: Martin Motýl. Hosté: bicí Jarek Změlík, klávesy Miroslav Janků.
 Natočeno v diskotéce SUD ve Slušovicích v březnu 2017. 

Nový videoklip - píseň Prohrát není žádná hanba

25.3.2017
  1. března jsme se pustili do realizace dalšího videoklipu, tentokrát k písni Prohrát není žádná hanba. Využili jsme krásných prostor restaurace Vraník v Trnavě u Slušovic, kde jsme minulý rok v září natáčeli také část videoklipu Vyznání.
  Pozvání na natáčení videoklipu, k naší velké radosti, přijal i ředitel TV SENZI pan Noro Mészároš a při této příležitosti s námi natočil několik rozhovorů do televizního pořadu s názvem: "Víkend s ... tentokrát s hudební skupinou MOTÝL band CZ."
Uvidíte na TV SENZI!
  Zpívá a hraje hudební skupina MOTÝL band CZ.
Zvuk: Ivo Ledabyl. Kamera, střih a režie: Ondřej Filák. Produkce: Martin Motýl. Hosté: bicí Bohuslav Kopečný, klávesy Miroslav Janků, jeřábová kamera Petr a Iveta Měrkovi. 

Naše videoklipy na slovenské televizi SENZI

14. 2. 2017
 Milí přátelé! Poslali jsme naše videoklipy na slovenský hudební kanál SENZI a takhle se to začíná rozjíždět. Zveme Vás nejen ke zhlédnutí tohoto videa ale také ke sledování TV SENZI. www.senzi.sk

Nový videoklip - píseň Hvězdičko blýskavá

19. 1. 2017
 Milí přátelé! Máme pro Vás další náš videoklip! 
Zpívá a hraje hudební skupina MOTÝL band CZ.
Zvuk: Ivo Ledabyl. Kamera, střih a režie: Ondřej Filák. Produkce: Martin Motýl.
 Natočeno v prosinci 2016 na náměstí v Olomouci a ve Zlíně a na schodišti barokní baziliky Navštívení Panny Marie na Svatém Kopečku u Olomouce. 

14. 1. 2017

Plesová sezóna je v plném proudu a my se vracíme na oblíbená místa za svými přáteli! Stavěšice u Kyjova, leden 2017. Posíláme mnoho pozdravů a těšíme se na příště! Skupina MOTÝL band CZ - Martin Motýl

Nový videoklip - píseň Alenka v říši divů

7. 12. 2016
  Zveme Vás ke sledování dalšího videoklipu naší hudební skupiny. Tentokrát jsme sáhli po velkém světovém hitu s krásným českým textem. Zpívá a hraje hudební skupina MOTÝL band CZ. Zvuk: Ivo Ledabyl. Kamera, střih a režie: Ondra Filák. Produkce: Martin Motýl.
  Natočeno v Luhačovicích v listopadu 2016. 

Nový videoklip - píseň Šenkýřka

22. 11. 2016
  A je tady další novinka z naší produkční dílny. Tentokrát na písničku Šenkýřka. Velmi oblíbený český hit od našeho kamaráda Jardy Hypochondra Hrdličky. 
  Hraje a zpívá hudební skupina MOTÝL band CZ.
Kamera, střih a režie: Ondřej Filák. Zvuk: Ivo Ledabyl. Zpěv: Martin Motýl, Erika Nedomová a David Brhel. Bicí: Bohuslav Kopečný. Baskytara: Jan Grebík. Produkce: Martin Motýl.   Videoklip byl natočen v nahrávacím studiu UnArt Slavičín Franty Šebáka, kterému tímto speciálně děkujeme! 

Nový videoklip - píseň Vánoční

18. 11. 2016
  Rozhodli jsme se trochu "kopnout do vrtule" a hudebních videoklipů natočit více než jeden. Takže zde je další. Hraje a zpívá hudební skupina MOTÝL band CZ. Autor hudby a textu: Martin Motýl. Zvuk: Ivo Ledabyl. Kamera, střih a režie: Jakub Babica. Produkce Martin Motýl.
  Přejeme krásné prožití svátků vánočních!

Nový videoklip - píseň Vyznání

3. 10. 2016
  Již po nějakou dobu jsme přemýšleli o natočení videoklipu na písničku Vyznání - Ty jsi má láska, ty jsi můj sen ... A to z několika důvodů. Především ji pravidelně zpíváme na každé naší hudební produkci a je velmi oblíbená a samozřejmě také proto, že je to pro nás krásná vzpomínka na období, kdy jsem tuto píseň nahrál a nazpíval ve dvojci Bobr&Motýl v roce 2000 na CD Vojáci Lásky. 
 Zpívá a hraje skupina MOTÝL band CZ (nahrávka pochází z našeho CD Zlaté Hity české a slovenské, 21 NEJ ...). 
Kamera Jakub Babica a Dan Volčík, stříh a režie Jakub Babica, produkce Martin Motýl.

RETROPLES - Vsetín, kulturní dům

12. 3. 2016
  Poslední ples letošní sezóny pro nás byl opravdu vyjímečný! Nejen, že vše proběhlo v úžasné pohodě ale dokonce jsme, konečně poprvé v životě, vyhráli první cenu v tombole: třídenní pobyt na chatě na Soláni. Prostě paráda! Děkujeme pořadatelům, sponzorům a všem plesajícím.

Ples fotbalistů - Milotice u Kyjova.

5. 3. 2016
 Jako každý rok, tak i letos se fotbalistům z Milotic u Kyjova ples nadmíru vydařil. Bohatá tombola, vinotéka vynikajících místních značek a hudební produkce naší skupiny byly hlavními taháky letošního ročníku. Jsme velmi rádi za bohatou účast a děkujeme všem hostům za skvělou atmošku. Těšíme se na další ročník!

Finišuje plesová sezóna.

1. 3. 2016
 Je začátek března a před námi jsou poslední plesy letošní sezóny. Těšíme se na finále a všechny návštěvníky, se kterými budeme ještě letos plesat! Již nyní plánujeme a potvrzujeme termíny na příští rok. Kdo z pořadatelů máte zájem, prosím neváhejte a volejte! Děkujeme!

Nové CD na vánoční trh 2015.

15. 11 .2015
  Během jara a léta roku 2015 jsme v nahrávacím studiu ANI SOUND Ivoše Ledabyla v Uherském Hradišti natočili cédéčko s 21 písničkami našeho repertoáru. Některé skladby a texty jsou z naší vlastní tvorby. CD vydalo vydavatelství COMODO s.r.o. a je možno ho zakoupit nejen na našich stránkách ale také na pultech sítě prodejen Albert.
Všem, kdo si ho zakoupíte, děkujeme, a přejeme příjemný poslech!

Nový propagační videoklip.

26.9.2015
  Právě jsme dokončili nový propagační videoklip naší skupiny MOTÝL band CZ. Hudební materiál jsme nahráli v nahrávacím studiu AniSound Ivoše Ledabyla v Uh. Hradišti, obrazový materiál byl natočen před klíčovací plochou ateliéru MOTÝL MEDIA s.r.o. ve Val. Meziříčí a filmařské práce provedlo studio 3creation Tomáše Zindlera ze Zlína. Před kamerou nás to baví, posuďte sami!

Videoklip "Jen své srdce lásce dej"

9.4.2015
  Připravili jsem pro Vás jednoduchý videoklip (resp. sladeshow) na píseň "Jen své srdce lásce dej". 
 Tuto písničku jsme nahráli a nazpívali v roce 2008 v nahrávacím studiu UnArt Slavičín Franty Šebáka společně s živou kapelou, složenou ze vzácných hostů: el.kytara a zvuk - Franta Šebák (H.U.P.) * basa, el.kytara, klávesy a aranžmá - Ondra Filák (Reflexy, Endy Moon) * bicí - David Filák (Fleret) * akustické kytary - Jirka Křenek (Ká-Duet).
  Originál písně pochází od mexické zpěvačky Paoliny Rubio a český text napsala a píseň sólově nazpívala Erika.
  V sladeshow byly použity jak atelierové fotky, tak také foto ze zájezdu do Chorvatska.

Natáčení pohádky s Motýlem a Erikou

23.6.2014
 Pohádka byla natočena na objednávku firmy Elektrowin a.s., která se stará o sběr a ekologickou likvidaci odpadu v ČR. Produkci zajistila mediální agentura MOTÝL MEDIA s.r.o. a filmařské práce studio 3creation Tomáše Zindlera.
Erika a já, Martin Motýl, v této pohádce hrajeme prosté středověké kejklíře, putující krajem, kteří vyprávějí dětem příběh o Honzovi, kterak do Elektrolhoty přišel, místní obyvatele recyklovat naučil a za to si nový sporák a krásnou ženu s mandlovýma očima vysloužil ... prostě doják :)

Reklamní spot firmy AZ OKNA Veselí nad Moravou

8.2.2014
  Přidali jsme na naše stránky reklamní spot našich partnerů, firmy AZ OKNA a. s. Veselí nad Moravou.  
  Byl natočen již v roce 2003 a od té doby je opakovaně uváděn v regio televizích a v rádiové podobě také na regionálních rádiích. Hudbu a texty jsme vyprodukovali společně se Zbyňkem "Bobrem" Horákem a ve vidospotu vystupuje moje maličkost (Martin Motýl), jako zkušený, rychlý a schopný řemeslník, kterým také opravdu jsem, budete-li mi to věřit :).