Olomouc, Výstaviště Flóra, pavilon A - finále Miss Babička 2019

18. 11. 2019

 Milí přátelé! V pondělí 18. listopadu 2019 jsme se zúčastnili fantastické akce Miss Babička 2019. Bylo to finálové kolo, které proběhlo na výstavišti Flora Olomouc. Atmosféra byla fantastická! Blahopřejeme soutěžícím babičkám k jejich skvělým výkonům a děkujeme všem přítomným návštěvníkům za návštěvu! 

Bratislava Ružinov, DK Cultus
                                    - natáčení Šlágr show Máji Velšicové

25. 9. 2019
 Setkání s paní Májou Velšicovou patří k nejhezčím zážitkům! Vždy nás baví a inspiruje svým moudrým humorem, vřelostí a nevyčerpatelnou energií! Děkujeme za pozvání! Děkujeme také všem přítomným divákům v sále kulturního domu za fantastickou atmosféru a divákům u televizních obrazovek přejeme příjemnou zábavu! Těšíme se napříště!

MOTÝL band CZ
                      - na titulních stranách

1. 9. 2019
 Září roku 2019 se pro nás stalo dalším důležitým obdobím! Mimo jiné se nám dostalo velké cti a byly jsme zařazeni na titulní strany hned dvou atraktivních časopisů!
 "Šlágr revue" a "Šlágr křížovky"!
 Je to pro nás velká čest a jsme nadšení! Děkujeme TV Šlágr, realizačním týmům těchto časopisů a především Vám, našim fanouškům a divákům TV Šlágr!  

Mělník - natáčení show TV Šlágr

6. 8. 2019
 Milí přátelé! Tento týden v úterý jsme si užili fantastické natáčení dalšího pokračování velké show TV Šlágr pod šapitó cirkusu Berousek v Mělníce. Bylo vyprodáno! Ještě jednou zdravíme Vás, kteří jste přišli osobně a všechny ostatní zveme k televizním obrazovkám. Sledujte TV Šlágr! Cca za 14 dní bude odvysílána premiéra. Krásný den! Martin Motýl 

Léto s Blaníkem

4. 8. 2019
 Díky písničce Vyznání si letošní léto užívám ve velkém stylu! Rádio Blaník vyhlásilo anketu o nejúspěšnější písničky posledních dvaceti let jako oslavu dvacátého výročí narození rádia Blaník. Díky hlasům posluchačů se písnička Vyznání ocitla na prvním místě za rok 2000. Zároveň vychází CD kompilace, na které získáte všech dvacet vítězných skladem. Léto s Blaníkem je celoletní série koncertů vítězných interpretů a je to super! Děkuji všem posluchačům, fanouškům a rádiu Blaník! :)  

Nový videoklip - píseň "Vraník"

4. 8. 2019
 Zpívá a hraje hudební skupina MOTÝL band CZ. 

Hudba: Ivo Ledabyl, text: Martin Motýl. Kamera, střih a režie: Ondra Filák. Zvuk: Ivo Ledabyl. Produkce: Martin Motýl. Natočeno v červnu 2019 v pivovaru Vraník v Trnavě u Slušovic. Klip byl natočen za podpory pivovaru Vraník. Speciální poděkování patří skvělému personálu restaurace Vraník a především paní majitelce Slávce Vraníkové, která si zároveň zahrála hlavní roli! 

Hvozdná, kopec Větřák - focení. Foto Eduard Hrabal

7. 7. 2019
 Občas je třeba nechat se vyfotit. Děkuji svému kamarádovi koňákovi a fotografovi Edovi Hrabalovi ze Hvozdné!

Myjava, SK - natáčení gala show TV Šlágr

5. 7. 2019
 Tato velká televizní show byla opět natáčena v malebném amfiteátru u slovenského městečka Myjava.
 Z celkem čtyřiceti interpretů jsme přišli na řadu až ve finále a tudíž za soumraku. Byl to fantastický zážitek! Ideální letní počasí a nádherná atmosféra! Děkujeme!

Habry, náměstí - natáčení pořadu TV Šlágr

4. 7. 2019
 Při natáčení pořadu TV Šlágr na náměstí v Habrech se k nám poprvé přidal můj dlouholetý kamarád, skvělý hudebník, spisovatel, pedagog a bavič Honza "Žanek" Hlaváček z Brna. Je to skvělý znalec a propagátor brněnského hantecu. Byla to velká legrace!

Bruntál, natáčení pořadu Šlágr Estráda

23. 05. 2019
Milí přátelé!
 Tento týden jsme se zúčastnili natáčení zbrusu nového pořadu TV Šlágr s názvem Šlágr Estráda v Bruntálu. Atmosféra byla skvělá nejen v sále kulturního domu ale také v zákulisí. Kromě dalších skvělých umělců a přátel jsme se setkali také s okouzlující mladou dámou, zpěvačkou a heligonkárkou Vlastičkou Mudríkovou (viz. foto). 

Bratislava - Ružinov, kulturní dům Cultus

22. 05. 2019
 Již podruhé se nám dostalo velké cti a byli jsme pozváni na natáčení zábavné show slavné slovenské herečky, zpěvačky a vypravěčky paní Maji Velšicové! Opět to paní Maji velmi slušelo! Tentokrát po pódiu poletovala jako včelka Mája a já mohl aspoň kousek popoletět s ní. Byl to nádherný večer!


Krásno nad Kysucou, natáčení pořadu TV Šlágr
 - Rande s Heligonicou

11. 05. 2019
 Tuto slunečnou květnovou sobotu jsme si užili při natáčení hudebně zábavného pořadu TV Šlágr - Rande s Heligonicou. Společný koncert se konal v krásném slovenském městě Krásno nad Kysucou a my jsme měli tu čest společně vystupovat s dalšími vzácnými hosty jako např. s Petrem a Silviou Klimentovými, skupinou Žocháry a dalšími. 

Pesničky z Kasína 85. díl. Klub Blue Note, Nové Meste nad Váhom, (P) & (C) 2018 Semeš
 Milí přátelé! 10. dubna 2019 se nám dostalo další velké pocty a opět jsme byli pozváni na natáčení dalšího dílu pořadu Pesničky z Kasína. Děkujeme hudebnímu vydavatelství a agentuře Semeš, Silvii a Peterovi Klimentovcom, za pozvání! Zveme Vás ke sledování TV Šlágr a přejeme hezkou zábavu!  

Autorská soutěž Zlatý Šlágr 2019

15. 04. 2019
 Milí přátelé! I my jsme vyslyšeli výzvu TV Šlágr a pana Karla Peterky a z velkým nadšením se zúčastnili autorské pěvecké soutěže Zlatý Šlágr 2019.
  Děkujeme TV Šlágr za krásné zážitky spojené s touto soutěží a především děkujeme Vám všem, kteří jste nám poslali své hlasy! 

Nový komplet CD + DVD skupiny MOTÝL band CZ na TV Šlágr

11. 02. 2019
 Milí přátelé! A je to tady! Právě nám vychází nový komplet, dva nosiče, CD a DVD, na kterých naleznete 17 písniček a 17 videoklipů. Komplet vychází u vydavatelství Česká Muzika za mediální podpory TV Šlágr. Objednávat můžete na TV Šlágr nebo na našich stránkách.
 Děkujeme za Vaši přízeň!

Rozhovor na rádiu Blaník v Praze

21. 1. 2019
 Milí přátelé! Takto moji návštěvu okomentoval vynikající moderátor a kamarád z rádia Blaník Martin Císař, se kterým jsme si společně do éteru dokonce zazpívali písničku Vyznání:
 Pan Martin Císař: "Blaníci! Dnes odpoledne jsme měli ve studiu milou návštěvu. Na rozhovor přišel zpěvák a hudebník MARTIN MOTÝL z dua Bobr a Motýl. Jejich písničku Vyznání jste zvolili tou nejlepší za rok 2000. Poslouchali jste?"

Pesničky z kasína 76 z klubu Blue Note v Novom Meste nad Váhom, (P) & (C) 2018 Semeš 

16. 12. 2018
  Milí přátelé! 15. listopadu 2018 jsme měli tu čest zúčastnit se natáčení 76. dílu televizní hudební show Pesničky z kasína. Děkujeme hudebnímu vydavatelství a agentuře Semeš, Silvii a Peterovi Klimentovcom, za pozvání! Moc jsme si to užili! Zde je výsledek, který jste mohli zhlédnou na TV Šlágr začátkem prosince!        

Nový videoklip - píseň "Ku Praze uhání vlak"

12. 10. 2018
 Zpívá a hraje hudební skupina MOTÝL band CZ. 
Zvuk: Ivo Ledabyl. Kamera, střih a režie: Ondra Filák. Produkce: Martin Motýl. 
 Natočeno v pivovaru Vraník v Trnavě u Slušovic v září 2018. Naše díky patří majitelce paní Vraníkové za zapůjčení krásných prostor stodoly a okolí! 

Nový videoklip - píseň "Škoda lásky"

12. 10. 2018 
 Zpívá a hraje hudební skupina MOTÝL band CZ.
Zvuk: Ivo Ledabyl. Kamera, střih a režie: Ondra Filák. Produkce: Martin Motýl. Natočeno v pivovaru Vraník v Trnavě u Slušovic v září 2018. Naše díky patří majitelce paní Vraníkové za zapůjčení krásných prostor stodoly! 

Záznam z koncertu - píseň "Alenka v říši divů"

12.8.2018
  Zpívá a hraje Martin Motýl. Sadská u Nymburka, středa 20. června 2018. Tentokrát jsem si vyrazil společně s uherskohradišťskou skupinou TABÁK - Kabát revival na umělecký zájezd do Čech. Bylo to fantastické zahájení letní sezóny. Děkuji filmaři Michalu Mackovi za natočení a sestříhání tohoto videa!

Nový videoklip - píseň "Sám a sám"

19. 7. 2018
  Zpívá a hraje hudební skupina MOTÝL band CZ.
Zvuk: Ivo Ledabyl. Kamera: Ondra Filák, Tomáš Zindler, Dan Volčík. Střih a režie: Ondra Filák. Produkce: Martin Motýl. Speciální poděkování patří majiteli  veterána WV Brouk Ivo Juříkovi za zapůjčení a odbornou pomoc. Klip byl natočen na silnici mezi obcemi Březová a Hrobice dne 2. 7. 2018.

Nový videoklip - píseň "Simsala bim"

23. 03. 2018
 Zpívá a hraje hudební skupina MOTÝL band CZ. Zvuk: Ivo Ledabyl. Kamera, střih a režie: Ondra Filák. Produkce: Martin Motýl. Natočeno v únoru 2018 u Jiřího a Wendy v Jarošově.

Fotokoláž "Cesta"

30. 10. 2017
 Střih, režie a úprava fotek: Ondra Filák. Foto: Štěpán Lupač, Dalibor Michalčík, Jakub Sobotka a Kuba Kolář.

Bonusové video "Rozhovor se skupinou MOTÝL band CZ v pivovaru VRANÍK"

27. 10. 2017
 Moderuje ředitel TV SENZI pan Noro Mészároš.
Kamera: Ondra Filák a Petr Měrka. Střih a režie: Ondra Filák. Natočeno v restauraci a pivovaru Vraník v Trnavě u Slušovic. Natočeno v březnu 2017.
 Speciální poděkování patří panu Norovi Mészárošovi za to, že za námi přijel z Bratislavy a jako profesionální moderátor nám při natáčení rozhovorů velmi pomohl a také paní Slávce Vraníkové, majitelce pivovaru a restaurace Vraník, za zapůjčení prostor k natáčení a za poskytnutí rozhovoru! Děkujeme!

Nový videoklip - píseň "Nonstop"

28. 9. 2017
 Zpívá a hraje hudební skupina MOTÝL band CZ. Zvuk: Ivo Ledabyl. Kamera, střih a režie: Ondra Filák. Produkce: Martin Motýl. Natočeno ve Zlíně a Uherském Hradišti v září 2017.

Nový videoklip - píseň "Citrónová holka"

24. 9. 2017
 Zpívá a hraje hudební skupina MOTÝL band CZ.
Exkluzivní host: Nicol Fabry. Zvuk: Ivo Ledabyl. Kamera, střih a režie: Ondra Filák. Produkce: Martin Motýl. Natočeno ve Zlíně a Uherském Hradišti v září 2017.

Natáčení hudební galašou ve Vysokých Tatrách

30. 7. 2017
 Poslední neděli v červenci se uskutečnilo natáčení velké hudební galašou slovenské televize SENZI v Múzeu Liptovskej dediny v Přibylině na úpatí Vysokých Tater.
 Na podiu se před televizními kamerami vystřídali známe tváře v čele s moderátory Norem Mészárošem a Otto Weiterem. I my, skupina MOTÝL band CZ, jsme si to příjemně užili. V tomto týdnu jsem se také stali výtězi Senziparády. Náš videoklip Oh Suzie se umístil na 1. místě!  Děkujeme Všem našim příznivcům!

Nový videoklip - píseň "Léto jak má být"

27. 7. 2017
 Zpívá a hraje hudební skupina MOTÝL band CZ.
Zvuk: Ivo Ledabyl. Kamera, stříh a režie: Ondra Filák. Produkce: Martin Motýl. Natočeno na Jadranu v červnu 2017.

Nový videoklip - píseň "Poslední prázdniny"

10. 7. 2017
 Zpívá a hraje hudební skupina MOTÝL band CZ.
Zvuk: Ivo Ledabyl. Kamera, střih a režie: Ondra Filák. Produkce: Martin Motýl. Natočeno na Jadranu v červnu 2017.
 Věnováno všem milovníkům moře a prázdnin!

Nový videoklip - píseň "Jsi krásnější než růže"

8. 6. 2017
 Zpívá a hraje hudební skupina MOTÝL band CZ.
Zvuk: Ivo Ledabyl. Kamera, střih a režie: Ondra Filák. Produkce: Martin Motýl. Natočeno v zámecké zahradě zámku Holešov a na Masarykově náměstí v Uherském Hradišti v květnu 2017.

Nový videoklip - píseň "Oh Susie"

12. 5. 2017
 Zpívá a hraje hudební skupina MOTÝL band CZ.
Zvuk: Ivo Ledabyl. Kamera, střih a režie: Ondřej Filák. Efektová světla: Kuba Kolář. Produkce: Martin Motýl.
Natočeno v diskotéce SUD ve Slušovicích v březnu 2017.

Nový videoklip - píseň Hrobař

10. 4. 2017
 Zpívá a hraje hudební skupina MOTÝL band CZ.
Zvuk: Ivo Ledabyl. Kamera, střih a režie: Ondřej Filák. Efektová světla: Kuba Kolář. Produkce: Martin Motýl. Hosté: bicí Jarek Změlík, klávesy Miroslav Janků.
 Natočeno v diskotéce SUD ve Slušovicích v březnu 2017. 

Nový videoklip - píseň Prohrát není žádná hanba

25.3.2017
  1. března jsme se pustili do realizace dalšího videoklipu, tentokrát k písni Prohrát není žádná hanba. Využili jsme krásných prostor restaurace Vraník v Trnavě u Slušovic, kde jsme minulý rok v září natáčeli také část videoklipu Vyznání.
  Pozvání na natáčení videoklipu, k naší velké radosti, přijal i ředitel TV SENZI pan Noro Mészároš a při této příležitosti s námi natočil několik rozhovorů do televizního pořadu s názvem: "Víkend s ... tentokrát s hudební skupinou MOTÝL band CZ."
Uvidíte na TV SENZI!
  Zpívá a hraje hudební skupina MOTÝL band CZ.
Zvuk: Ivo Ledabyl. Kamera, střih a režie: Ondřej Filák. Produkce: Martin Motýl. Hosté: bicí Bohuslav Kopečný, klávesy Miroslav Janků, jeřábová kamera Petr a Iveta Měrkovi. 

Nový videoklip - píseň Hvězdičko blýskavá

19. 1. 2017
 Milí přátelé! Máme pro Vás další náš videoklip! 
Zpívá a hraje hudební skupina MOTÝL band CZ.
Zvuk: Ivo Ledabyl. Kamera, střih a režie: Ondřej Filák. Produkce: Martin Motýl.
 Natočeno v prosinci 2016 na náměstí v Olomouci a ve Zlíně a na schodišti barokní baziliky Navštívení Panny Marie na Svatém Kopečku u Olomouce. 

14. 1. 2017

Plesová sezóna je v plném proudu a my se vracíme na oblíbená místa za svými přáteli! Stavěšice u Kyjova, leden 2017. Posíláme mnoho pozdravů a těšíme se na příště! Skupina MOTÝL band CZ - Martin Motýl

Nový videoklip - píseň Alenka v říši divů

7. 12. 2016
  Zveme Vás ke sledování dalšího videoklipu naší hudební skupiny. Tentokrát jsme sáhli po velkém světovém hitu s krásným českým textem. Zpívá a hraje hudební skupina MOTÝL band CZ. Zvuk: Ivo Ledabyl. Kamera, střih a režie: Ondra Filák. Produkce: Martin Motýl.
  Natočeno v Luhačovicích v listopadu 2016. 

Nový videoklip - píseň Šenkýřka

22. 11. 2016
  A je tady další novinka z naší produkční dílny. Tentokrát na písničku Šenkýřka. Velmi oblíbený český hit od našeho kamaráda Jardy Hypochondra Hrdličky. 
  Hraje a zpívá hudební skupina MOTÝL band CZ.
Kamera, střih a režie: Ondřej Filák. Zvuk: Ivo Ledabyl. Zpěv: Martin Motýl, Erika Nedomová a David Brhel. Bicí: Bohuslav Kopečný. Baskytara: Jan Grebík. Produkce: Martin Motýl.   Videoklip byl natočen v nahrávacím studiu UnArt Slavičín Franty Šebáka, kterému tímto speciálně děkujeme! 

Nový videoklip - píseň Vánoční

18. 11. 2016
  Rozhodli jsme se trochu "kopnout do vrtule" a hudebních videoklipů natočit více než jeden. Takže zde je další. Hraje a zpívá hudební skupina MOTÝL band CZ. Autor hudby a textu: Martin Motýl. Zvuk: Ivo Ledabyl. Kamera, střih a režie: Jakub Babica. Produkce Martin Motýl.
  Přejeme krásné prožití svátků vánočních!

Nový videoklip - píseň Vyznání

3. 10. 2016
  Již po nějakou dobu jsme přemýšleli o natočení videoklipu na písničku Vyznání - Ty jsi má láska, ty jsi můj sen ... A to z několika důvodů. Především ji pravidelně zpíváme na každé naší hudební produkci a je velmi oblíbená a samozřejmě také proto, že je to pro nás krásná vzpomínka na období, kdy jsem tuto píseň nahrál a nazpíval ve dvojci Bobr&Motýl v roce 2000 na CD Vojáci Lásky. 
 Zpívá a hraje skupina MOTÝL band CZ (nahrávka pochází z našeho CD Zlaté Hity české a slovenské, 21 NEJ ...). 
Kamera Jakub Babica a Dan Volčík, stříh a režie Jakub Babica, produkce Martin Motýl.

RETROPLES - Vsetín, kulturní dům

12. 3. 2016
  Poslední ples letošní sezóny pro nás byl opravdu vyjímečný! Nejen, že vše proběhlo v úžasné pohodě ale dokonce jsme, konečně poprvé v životě, vyhráli první cenu v tombole: třídenní pobyt na chatě na Soláni. Prostě paráda! Děkujeme pořadatelům, sponzorům a všem plesajícím.

Ples fotbalistů - Milotice u Kyjova.

5. 3. 2016
 Jako každý rok, tak i letos se fotbalistům z Milotic u Kyjova ples nadmíru vydařil. Bohatá tombola, vinotéka vynikajících místních značek a hudební produkce naší skupiny byly hlavními taháky letošního ročníku. Jsme velmi rádi za bohatou účast a děkujeme všem hostům za skvělou atmošku. Těšíme se na další ročník!

Finišuje plesová sezóna.

1. 3. 2016
 Je začátek března a před námi jsou poslední plesy letošní sezóny. Těšíme se na finále a všechny návštěvníky, se kterými budeme ještě letos plesat! Již nyní plánujeme a potvrzujeme termíny na příští rok. Kdo z pořadatelů máte zájem, prosím neváhejte a volejte! Děkujeme!

Nové CD na vánoční trh 2015.

15. 11 .2015
  Během jara a léta roku 2015 jsme v nahrávacím studiu ANI SOUND Ivoše Ledabyla v Uherském Hradišti natočili cédéčko s 21 písničkami našeho repertoáru. Některé skladby a texty jsou z naší vlastní tvorby. CD vydalo vydavatelství COMODO s.r.o. a je možno ho zakoupit nejen na našich stránkách ale také na pultech sítě prodejen Albert.
Všem, kdo si ho zakoupíte, děkujeme, a přejeme příjemný poslech!

Nový propagační videoklip.

26.9.2015
  Právě jsme dokončili nový propagační videoklip naší skupiny MOTÝL band CZ. Hudební materiál jsme nahráli v nahrávacím studiu AniSound Ivoše Ledabyla v Uh. Hradišti, obrazový materiál byl natočen před klíčovací plochou ateliéru MOTÝL MEDIA s.r.o. ve Val. Meziříčí a filmařské práce provedlo studio 3creation Tomáše Zindlera ze Zlína. Před kamerou nás to baví, posuďte sami!

Videoklip "Jen své srdce lásce dej"

9.4.2015
  Připravili jsem pro Vás jednoduchý videoklip (resp. sladeshow) na píseň "Jen své srdce lásce dej". 
 Tuto písničku jsme nahráli a nazpívali v roce 2008 v nahrávacím studiu UnArt Slavičín Franty Šebáka společně s živou kapelou, složenou ze vzácných hostů: el.kytara a zvuk - Franta Šebák (H.U.P.) * basa, el.kytara, klávesy a aranžmá - Ondra Filák (Reflexy, Endy Moon) * bicí - David Filák (Fleret) * akustické kytary - Jirka Křenek (Ká-Duet).
  Originál písně pochází od mexické zpěvačky Paoliny Rubio a český text napsala a píseň sólově nazpívala Erika.
  V sladeshow byly použity jak atelierové fotky, tak také foto ze zájezdu do Chorvatska.

Natáčení pohádky s Motýlem a Erikou

23.6.2014
 Pohádka byla natočena na objednávku firmy Elektrowin a.s., která se stará o sběr a ekologickou likvidaci odpadu v ČR. Produkci zajistila mediální agentura MOTÝL MEDIA s.r.o. a filmařské práce studio 3creation Tomáše Zindlera.
Erika a já, Martin Motýl, v této pohádce hrajeme prosté středověké kejklíře, putující krajem, kteří vyprávějí dětem příběh o Honzovi, kterak do Elektrolhoty přišel, místní obyvatele recyklovat naučil a za to si nový sporák a krásnou ženu s mandlovýma očima vysloužil ... prostě doják :)

Reklamní spot firmy AZ OKNA Veselí nad Moravou

8.2.2014
  Přidali jsme na naše stránky reklamní spot našich partnerů, firmy AZ OKNA a. s. Veselí nad Moravou.  
  Byl natočen již v roce 2003 a od té doby je opakovaně uváděn v regio televizích a v rádiové podobě také na regionálních rádiích. Hudbu a texty jsme vyprodukovali společně se Zbyňkem "Bobrem" Horákem a ve vidospotu vystupuje moje maličkost (Martin Motýl), jako zkušený, rychlý a schopný řemeslník, kterým také opravdu jsem, budete-li mi to věřit :).